Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | ROG Strix G16 G614 (2025) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 9 7940HX (16-ядрен, 32-нишков, 2.40 - 5.20GHz, 64MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 165Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.50 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Alienware 16X Aurora AC16251
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 2385 €
4664.67 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2549€ (-11%)2249 €
4398.68 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2599€ (-7%)2399 €
4692.05 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2679€ (-14%)2299 €
4496.47 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2729€ (-10%)2449 €
4789.85 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 1000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2909€ (-7%)2699 €
5278.80 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3219€ (-10%)2889 €
5650.41 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3269€ (-14%)2799 €
5474.39 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия ROG Strix G16 G614 (2025)
|
|
ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV022W | 2459€ |
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5129W | 3119€ | |
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5129W - MAXOUT | 3249€ | |
ASUS ROG Strix G16 G614PM-RV160 | 3121€ |
