ASUS ProArt P16 H7606WP MAXOUT
MAXOUT серия лаптопи e ексклузивно партньорство между Laptop.bg и LaptopMedia.com. Заедно създадохме изследователски център за компютри, в който през последните 15 години подложихме на тест всички нови модели лаптопи на пазара. Днес това е една от най-усъвършенстваните лаборатории за тестове на компютри в света.
Подлагайки на детайлни тестове стотици лаптопи, видяхме че много от тях имат по-висок потенциал, заключен зад редица ограничения. Така дадохме начало на този проект, който има за цел да преодолее тези граници, като използва максимума от всяка система, без компромиси в качеството и надеждността.
ASUS ProArt P16 MAXOUT е линия от подбрани ProArt модели, преминали през нашите инженери и превърнати в уникални тунинг версии с висока производителност и максимално качество на компонентите.
ВИДЕОКАРТА
ASUS ProArt P16 MAXOUT идва с тунингована от нас RTX 5070. Нашият екип успя да постигне +6% ръст в GPU производителността, спрямо стандартната версия.
3DMark Steel Nomad Light Unlimited
AI
Нашият екип успя да постигне +7% ръст в AI производителността, спрямо стандартната версия.
Procyon Img Gen 1.5 Light
Играйте с по-плавен геймплей и по-високи FPS!
Подобренията в GPU производителността на ASUS ProArt P16 MAXOUT носят по-плавно изживяване в игрите. Shadow of the Tomb Raider работи с 5% по-високи Medium настройка / 1800p резолюция.
ДИСПЛЕЙ
Тунингованият ASUS ProArt P16 MAXOUT работи с три специално създадени в лабораторията ни екранни профила за дисплея му - „Дизайн и Гейминг“, „Офис работа“ и „Защита на здравето“.
Особено полезен за геймърите е „Дизайн и Гейминг“ профилът, който подобрява цветопредаването при първите нюанси на черното, така че да имате още по-бързи рефлекси в тъмните сцени... или просто да виждате всичко кристално ясно, когато гледате филми.
Профилът за точни цветове е специално създаден за панела на този модел лаптоп и използва пълния потенциал на екрана, калибрирайки го така, че да направи цветовете му възможно най-акуратни и "живи".
Екранът на ASUS ProArt P16 MAXOUT тунингованата версия показва 9% по-висока цветова точност от стандартната, достигайки dE = 2.0.
*DeltaE 2000, по-ниските стойности са по-добри
НАДЕЖДНОСТ
Всички методи имплементирани в MAXOUT запазват заводската гаранция на лаптопа.
За да осигурим дългосрочна работа на машините, задържаме компонентите им в безопасни температурни граници и не използваме пълната мощност на охладителните системи.
*Всички показани резултати са получени в лабораторна среда, преди и след нашите модификации, при всички останали еднакви условия. Конкретните стойности следва да бъдат възприемани като приблизителни, тъй като зависят от редица фактори, включително моментното натоварване на компютъра, инсталиран софтуер, версия на операционната система и околна температура.
Laptop.bg не носи отговорност за последващото използване на компютрите и евентуални загуби в производителността. Спецификациите могат да бъдат променяни по всяко време и без предизвестие.
MAXOUT лаптопите са модифицирани с мисъл за стабилността в дългосрочен план. Гаранционния им срок не се различава от този на стандартните версии.
Част от модификациите са интегрирани чрез софтуерни профили и може да бъдат загубени в случай на преинсталация на операционната система. За възстановяването им, моля свържете се с поддръжката на Laptop.bg.
ЛАПТОП.БГ ЕАД не препоръчва извършването на модификации или манипулации на тунингованите MAXOUT лаптопи от лица, които не са професионалисти в областта. Потребителите имат неограничено от Laptop.bg право да модифицират и манипулират MAXOUT системите си, но възстановяването им в първоначален вид от сервиза на ЛАПТОП.БГ ЕАД ще се таксува според настоящата ценова листа, освен ако същото не е свързано с гаранционно обслужване.
В случай, че не е налична тунингована система от поръчания от клиента модел, изпълнението на поръчката може да отнеме до 3 работни дни.
Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | MAXOUT модел |
| Цвят | Черен |
| Серия | ProArt P16 (H7606) |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен, 24-нишков, 2.00 - 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (1x 65536MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED сензорен + Специално създадени екранни профили: Реални цветове, Гейминг и Филми, Защита на здравето |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | 4-клетъчна |
| Тегло | 1.85 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция (36 месеца след регистрация в ASUS) |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3829€ (-13%)3299 €
6452.31 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3607€ (-6%)3369 €
6589.22 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 3134 €
6129.59 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3337 €
6526.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell 16 Premium DA16250
- Intel Core Ultra 9 285H
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- 32GB LPDDR5X
Цена: 4049 €
7919.18 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ083X
- 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4099€ (-5%)3879 €
7586.69 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7
- Intel Core Ultra 7 165H
- NVIDIA GeForce RTX 4070
- 32GB LPDDR5x
Цена:
ПЦД: 4560€ (-161€)4399 €
8603.73 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA...
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5117€ (-218€)4899 €
9581.65 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия ProArt P16 (H7606)
|
|
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ083X - MAXOUT | 4069€ |
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ083X | 3879€ |
