Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | Swift Go SFG14-73 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (12-ядрен, 14-нишков, 1.30- 4.30GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 6400MHz |
| Видео карта | Intel Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), 90Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.30 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo IdeaPad Slim 5 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- AMD Radeon™ 660M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 808€ (-7%)749 €
1464.92 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Acer Swift Go (SFG14-73)
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 815€ (-6%)765 €
1496.22 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo ThinkBook 14 G8
- Intel Core Ultra 5 225U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 795 €
1554.89 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad Slim 5 16" Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 8645HS
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 921€ (-22€)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030
- AMD Radeon™ 820M Graphics
- от 16GB до 48GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена: 955 €
1867.82 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell Pro 14 PC14250
- Intel Core Ultra 5 235U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1115 €
2180.76 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo IdeaPad Pro 5 14" Gen 10
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 24GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1131€ (-7%)1049 €
2051.67 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP OmniBook 5 16-ba1031nn
- Intel Core 5 120U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 969€ (-17%)799 €
1562.71 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Swift Go SFG14-73
|
|
Acer Swift Go 14 OLED (SFG14-73) | 849€ |
Acer Swift Go (SFG14-73) | 765€ |
