Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Nitro V 16 AI (ANV16-61) |
| Процесор | AMD Ryzen™ Al 7 350 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 180Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB 4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.1, 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | до 10 часа живот по данни на производител в standby |
| Тегло | 2.43 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42)
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1579€ (-8%)1449 €
2834.01 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42) - ...
- MAXOUT модел
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
Цена:
ПЦД: 1685€ (-11%)1499 €
2931.80 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42) - ...
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1939€ (-17%)1599 €
3127.38 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61)
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1789€ (-7%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP Omen Max 16-ak0077nn
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2045€ (-14%)1749 €
3420.76 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - ...
- AMD Ryzen™ Al 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1889€ (-9%)1709 €
3342.53 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - ...
- AMD Ryzen™ Al 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1939€ (-7%)1799 €
3518.55 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP Omen Max 16-ak0071nn
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2095€ (-6%)1949 €
3811.93 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Nitro V 16 AI (ANV16-61)
|
|
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1769€ |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1339€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1659€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - MAXOUT | 1709€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - MAXOUT | 1799€ |
