Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Aspire 15 A15-51M |
| Процесор | Intel Core 5 120U (10-ядрен, 12-нишков, до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5, 4600MHz |
| Видео карта | Intel Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 2560x1440 (QHD), IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 3-клетъчна |
| Тегло | 1.77 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2910
- Intel Graphics
- от 16GB до 40GB DDR4
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 625€ (-7%)579 €
1132.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P)
- Intel Core 5 120U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 655€ (-10%)589 €
1151.99 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Extensa 15 (EX215-57)
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 609€ (-8%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo IdeaPad Slim 5 16" Gen 10
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 715 €
1398.42 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad Slim 3 14" Gen 10
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 24GB до 40GB DDR5
Цена: 708 €
1384.73 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Aspire 15 A15-51M
|
|
Acer Aspire 15 (A15-51M) | 559€ |
Acer Aspire 15 (A15-51M) | 599€ |
