Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Aspire 14 A14-52M |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 226V (8-ядрен, 8-нишков, 2.10- 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 130V (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), OLED гланцов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.40 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell 15 DC15250
- Intel Core i5-1334U
- Intel UHD Graphics
- от 16GB до 64GB DDR4
Цена: 889 €
1738.74 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ 5 220
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- от 8GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 999€ (-6%)939 €
1836.53 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo IdeaPad Slim 5 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- AMD Radeon™ 660M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 808€ (-7%)749 €
1464.92 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ 5 220
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1099€ (-9%)999 €
1953.88 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия Aspire 14 A14-52M
|
|
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 659€ |
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 899€ | |
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 935€ |
