Характеристики
| Серия | GXT 489 Fayzo |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Виолетов |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Меки подложки за уши за часове наред комфорт при игра,Екологичен дизайн; изработен с 85% рециклирани пластмаси, Гъвкав подвижен микрофон с шумопотискане ви помага да общувате ясно |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz, 17.000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, лаптоп, мобилни устройства и конзоли |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Hama uRage SoundZ 100, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Logitech PC 960
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
TRUST GXT489 Fayzo Headset Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT489 Fayzo Headset White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST Ayda USB-ENC PC headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
TRUST GXT492SM Carus Multiplatfo...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 30 €
58.68 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Logitech H340
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
Серия GXT 489 Fayzo
|
|
TRUST GXT489 Fayzo Headset Purple | 29€ |
TRUST GXT489 Fayzo Headset Black | 29€ | |
TRUST GXT489 Fayzo Headset White | 29€ |
