Характеристики
| Серия | GXT 412 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20.000 Hz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Контрол на силата на звука, заглушаване на микрофона, Контроли на капачката на ухото, |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | компютър, лаптоп, игрова конзола, смартфон,Android Chrome OS iOS Linux MacOS Windows,Nintendo Switch Nintendo Switch Lite PS4 PS5 Xbox One X Xbox Series S Xbox Series X Xbox One S |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Hama "uRage SoundZ 100 V2
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
TRUST GXT 415 Zirox, Pink
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415PS Zirox, за PS5
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 23€ (-34%)15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, Blue
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Hama uRage SoundZ 100, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Hama
Серия GXT 412
|
|
TRUST GXT 415SM Zirox, Superman | 21€ |
