Характеристики
| Серия | GXT492SM |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 105 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Регулиране на силата на звука, заглушаване на микрофона, въртящи се наушници |
| Дължина на кабел | 120 см |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows, Android, Chrome OS, Linux, MacOS, iOS, PS4, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, Nintendo Switch 2 |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Hama uRage SoundZ 100, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Logitech PC 960
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
TRUST GXT489 Fayzo Headset Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT489 Fayzo Headset White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST Ayda USB-ENC PC headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
TRUST GXT489 Fayzo Headset Purple
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Logitech H340
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
Серия GXT492SM
|
|
TRUST GXT492SM Carus Multiplatform, Superman | 30€ |
