Характеристики
| Серия | Ayda |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz, 20.000 Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Дължина на кабел | 180 см |
| Интерфейс | 3,5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows, MacOS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Hama HS-USB 250 V2"
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Marvo Lumi 40 HG8959
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
HyperX Cloud Mini, Lavender
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 32€ (-21%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Trust
Серия Ayda
|
|
TRUST Ayda PC Headset | 15€ |
TRUST Ayda USB PC Headset | 19€ | |
TRUST Ayda USB-ENC PC headset | 28€ |
