Характеристики
| Серия | EAH-DJ1200 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 8 Hz – 30 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 45 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Дължина на кабел | 1.2 м, отделящ се намотан кабел с 3.5мм жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Игри (Gaming), Домашно аудио и TV, Диджеи (DJ) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия EAH-DJ1200
|
|
Technics EAH-DJ1200 | 215€ |
