Характеристики
| Серия | EAH-A800 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 4 Hz – 40k Hz |
| Импеданс (ОМ) | 34 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | LDAC™ формат, 8 микрофона, 50 часа батерия, Режими за звук: „Прозрачност“ и „Съсредоточаване“, Интелигентни функции, двойно хибридно шумопотискане |
| Дължина на кабел | 0.5 м USB-C кабел за зареждане, 1м отделящ се аудио кабел |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | Около 60 часа (при вкл. ANC), Около 120 часа (при изкл. ANC) |
| Време за зареждане | Около 3,0 часа (При използване на източник на захранване от 1200 mA или повече) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Beats Studio Buds – True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Sennheiser TV Clear Set
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 399 €
780.38 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Apple AirPods Pro3 with MagSafe ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 290 €
567.19 лв. -
Beats Studio Buds + True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 248 €
485.05 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
JBL Tour Pro 2, Champagne
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Beats Solo 4 - Matte Black
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-AZ80 - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв.
Серия EAH-A800
|
|
Technics EAH-A800 - черни | 281€ |
Technics EAH-A800 - сребристи | 281€ |
