Характеристики
| Серия | Arctis 1 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20-22,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 36 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | 360° пространствено аудио, Тип микрофон ClearCast Gen 2 - напълно прибираща се стрела, Удобни вградени контроли с колелце за сила на звука и бутон за изключване на звука на слушалките |
| Честотен обхват на микрофона | 100-10 000 Hz |
| Дължина на кабел | 3,5 мм аудиокабел до 3,5 мм аудиокабел - от 5 полюса до 4 полюса ( 1,2 м), Двоен 3,5 мм удължител ( 1,5 м) |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | GG + Sonar Audio Software Suite: Windows 10 и повече; GG + Engine: Windows 8.1 и повече, Mac OS 10.13 и повече |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Arctis 1
|
|
SteelSeries Arctis Nova 1P, в бяло | 55€ |
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно | 59€ |
