Характеристики
| Серия | MDR-ZX310AP |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Честотен обхват | 10 - 24,000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 24 |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Изведени на кабела микрофон и контроли, Позлатен L-образни стерео мини жак |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110AP, в черно
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAUH201BK
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
JBL JR310 Red
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sony IER-EX15C USB-C, Blue
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310AP бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310AP червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JBL Junior 320, Purple
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка JBL
Серия MDR-ZX310AP
|
|
Sony MDR-ZX310AP сини | 23€ |
Sony MDR-ZX310AP червени | 23€ | |
Sony MDR-ZX310AP бели | 23€ |
