Характеристики
| Серия | MDR-ZX310 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Червени |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Честотен обхват | 10 - 24,000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 24 |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Позлатен L-образни стерео мини жак |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 24€ (-37%)15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAA1105WT
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony MDR-ZX110AP
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 18 €
35.21 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110AP, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия MDR-ZX310
|
|
Sony MDR-ZX310 червени | 15€ |
Sony MDR-ZX310 черни | 15€ | |
Sony MDR-ZX310 бели | 15€ |
