Характеристики
| Серия | MDR-ZX110AP |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 12 Hz до 22 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 24 |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Мембрана: PET Електростатичен микрофон, Позлатен стерео мини щепсел с L-образна форма |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | смартфони, които отговарят на стандартите на CTIA |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110AP
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110AP, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB Jbuddies Studio Kids Headph...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 18 €
35.21 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB Studio Wired, Black
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 18 €
35.21 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Philips TAUH201BK
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
JBL JR310 Red
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sony MDR-ZX310AP бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310AP червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия MDR-ZX110AP
|
|
Sony MDR-ZX110AP, в черно | 20€ |
Sony MDR-ZX110AP | 17€ | |
Sony MDR-ZX110AP, в розово | 19€ |
