Характеристики
| Серия | MDR-ZX110 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Розови |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 12 – 22 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 24 |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Позлатен стерео мини щепсел с L-образна форма |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Устройства с 3,5 мм аудио жак |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAA1105WT
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Philips
Серия MDR-ZX110
|
|
Sony MDR-ZX110, в розово | 15€ |
Sony MDR-ZX110, в бяло | 15€ | |
Sony MDR-ZX110 | 17€ |
