Характеристики
| Серия | SLYR |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Розови |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 34 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Неодимови магнити,Позлатен 3.5мм накрайник,Сплитер, който разделя микрофона и слушалките на два отделни жака,Бутони: Контрол на звука, Mute,Наушници от мемори пяна,Кабел 3.5 мм в комплекта,LED индикатор,Подплатена лента за глава,Skullcandy Supreme Sound |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия SLYR
|
|
Skullcandy SLYR Multi-Platform S6SYY-P003 | 69€ |
