Характеристики
| Серия | Hesh Evo |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Зареждане чрез USB Type-C,Fast charging,Сгъваеми за лесно съхранение,Кабел 3.5 мм в комплекта,Бутони: Контрол на звука, Включване/Изключване, Управление на песните,USB кабел в комплекта,Функция за откриване на слушалките |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 1 x 3.5 мм жак, Bluetooth |
| Живот на батерията | до 36 часа |
| Време за зареждане | 3 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Audio-Technica ATH-S300BT Wirele...
- Over-ear
- Безжична/ кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
JBL Tune 670NC, Black
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sennheiser HD 450BT - черни
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Razer Barracuda
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Razer Barracuda, Mercury White
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 194€ (-48%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, White
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Bl...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 175€ (-43%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия Hesh Evo
|
|
Skullcandy Hesh Evo, True Black | 109€ |
