Характеристики
| Серия | Hesh 540 ANC |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 36 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Съвместимост с приложението Skullcandy, Регулируем режим Stay-Aware, Clear Voice Smart Mic, многоточково сдвояване, 5-лентов режим за персонализиран еквалайзер, 3 предварително зададени режима на еквалайзера (Музика, Усилване на басите, Подкаст), режим за аудио с ниска латентност, естествен глас при разговори, Google Fast Pair, Spotify Tap™, вградени контроли за разговори и мултимедия, персонализиране на функциите на бутоните, плосък сгъваем дизайн |
| Интерфейс | Bluetooth® v5.3, 3,5 мм AUX |
| Живот на батерията | 50 часа автономна работа (с включено активно шумопотискане), 65 часа автономна работа (с изключено активно шумопотискане) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Hesh 540 ANC
|
|
Skullcandy Hesh 540 ANC, Black | 129€ |
