Характеристики
| Серия | Hesh |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Зареждане чрез USB Type-C,Fast charging,Сгъваеми за лесно съхранение,Active Noise Canceling технология,Кабел 3.5 мм в комплекта,Бутони: Контрол на звука, Включване/Изключване, Управление на песните,USB кабел в комплекта,Функция за откриване на слушалките |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 1 x 3.5 мм жак, Bluetooth |
| Живот на батерията | до 22 часа |
| Време за зареждане | 3 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Hesh
|
|
Skullcandy Hesh ANC, True Black | 129€ |
Skullcandy Hesh ANC, Mod White | 129€ |
