Характеристики
| Серия | MOMENTUM True Wireless 4 |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 5 - 21 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 40 |
| Драйвъри | 7 мм |
| Допълнителни функции | Шумозаглушаващ микроофн Hybrid Adaptive ANC |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 kHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | До 30 часа с кутийката |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Sennheiser MOMENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 295€ (-40%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 295€ (-40%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM Sport - зелени
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 211 €
412.68 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser TV Clear Set
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 399 €
780.38 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия MOMENTUM True Wireless 4
|
|
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - сини | 211€ |
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - сребрист | 175€ | |
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - мед | 175€ | |
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - златист | 211€ |
