Характеристики
| Серия | HD 569 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 10Hz - 28kHz |
| Импеданс (ОМ) | 23 |
| Драйвъри | 38 мм |
| Допълнителни функции | Ефективна акустична изолация, Широка звукова сцена с богати детайли и мощен бас,Меки, сменяеми наушници за по-голям комфорт,Широка подплатена лента за глава |
| Дължина на кабел | 1.2м кабел с 3.5мм 4-полюсен прав жак, 3м кабел с позлатен 6.3мм жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Мобилни устройства, Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Skullcandy Push Active True Wire...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
JLAB JBuds Lux ANC - Cloud White
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBuds Lux ANC - Sage
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBuds Open Sport 2 - Black
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Logitech G435, Blue and Raspberry
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, White
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Bl...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 175€ (-43%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия HD 569
|
|
Sennheiser HD 569, в черно | 158€ |
