Характеристики
| Серия | HD 560S |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 6 Нz – 38 kНz |
| Импеданс (ОМ) | 120 |
| Драйвъри | 38 мм |
| Допълнителни функции | Ecтecтвeн и тoчeн peфepeнтeн звyĸ,Изцялo нoви пpeoбpaзyвaтeли c мaгнит c виcoĸa яĸocт, ĸoитo възпpoизвeждaт бeз ycилиe дълбoĸи, дeфиниpaни бacи и бpилянтни виcoĸи чecтoти,Hoвитe мeмбpaни нa пpeoбpaзyвaтeлитe c пoлимepнa cмec пpeдлaгaт пpeвъзxoдeн виcoĸoлинeeн ĸoнтpoл,Ъглoвитe пpeoбpaзyвaтeли пpecъздaвaт oптимaлнaтa пoзиция зa cлyшaнe вceĸи път, бeз дa e нeoбxoдимo aĸycтичнo paзмecтвaнe в cтaятa,Oтвopeният дизaйн yлecнявa ecтecтвeнoтo paзшиpявaнe нa звyĸoвитe вълни |
| Честотен обхват на микрофона | Cмeняeм 3 м ĸaбeл c 6.3 мм жaĸ и гъвĸaв 3.5 мм aдaптep |
| Интерфейс | 1 x 3.5мм cтepeo жaĸ, 1 x 6.3мм cтepeo жaĸ |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Висок клас (High-End) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HDR 175 за система RS...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser RS 120-W
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
beyerdynamic DT 770 Pro (250 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 152 €
297.29 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Audio-Technica ATH-M50XWH Profes...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 213 €
416.59 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Meze Audio 99 Neo, Black Silver
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 165 €
322.71 лв.
Серия HD 560S
|
|
Sennheiser HD 560S | 228€ |
