Характеристики
| Серия | HD 400S |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 18Hz~20kHz |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Oтличнa aĸycтиĸa и динaмичeн бac ,Meĸи и yдoбни нayшници зa ĸoмфopт пpи пpoдължитeлнa yпoтpeбa ,Cгъвaeми зa мaĸcимaлнa пpeнocимocт |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz~10kHz |
| Дължина на кабел | 1.4 метра |
| Интерфейс | 3.5мм ъглoв 4-пoлюceн мини жaĸ |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Пътуване, Мобилни устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HD 250BT
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-65%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
JBL Yurbuds Focus 400 ANW
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 47 €
91.92 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
JLAB Go Lux ANC - Sage
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 51 €
99.75 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB Go Lux ANC - Mauve
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 55 €
107.57 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB Go Lux ANC - Graphite
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 55 €
107.57 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JBL Tune 520BT, Black
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 56€ (-19%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
JLAB Flex Open Air Clip - Teal
- Open-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 64 €
125.17 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB Flex Open Air Clip - Black
- Open-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 64 €
125.17 лв. Виж всички продукти с марка JLAB
Серия HD 400S
|
|
Sennheiser HD 400S, в черно | 76€ |
