Характеристики
| Серия | CX 80U |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 17 – 20,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 28 |
| Драйвъри | 9 мм |
| Допълнителни функции | 3 размера накрайници за уши (S, M, L) |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz to 10,000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | USB-C |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Пътуване, Мобилни устройства, Висок клас (High-End) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия CX 80U
|
|
Sennheiser CX 80U | 38€ |
