Характеристики
| Серия | Play'n Go |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Сгъваеми слушалки,Тапицирана лента за глава,Меки наушници,Включен е адаптер за компютър,Кабелът съдържа микрофон и бутон за приемане на входящите повиквания |
| Честотен обхват на микрофона | 30 Hz - 20 kHz |
| Дължина на кабел | 2.2 метра |
| Интерфейс | 3.5мм стерео жак с микрофон към 2 x 3.5 мм жак (звук и микрофон) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Play'n Go
|
|
Sandberg Play'n Go SNB-125-86 | 30€ |
