Характеристики
| Серия | EO-IG955 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Драйвъри | 11 мм |
| Допълнителни функции | Слушалки, настроени от AKG, ушни накрайници (S, M, L), калъф за пренасяне, кратко ръководство за стартиране |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | смартфони, таблети Samsung |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAA1105WT
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony MDR-ZX110AP
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия EO-IG955
|
|
Samsung EO-IG955, черни (bulk) | 15€ |
