Характеристики
| Серия | Zeus Lite H510-LT |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Импеданс (ОМ) | 64 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Допълнителни функции | Геймърски стерео слушалки с подвижен микрофон и RGB осветление |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 2 × 3.5 mm TRRS жака |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Zeus Lite H510-LT
|
|
Redragon Zeus Lite H510-LT | 28€ |
