Характеристики
| Серия | Scylla |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | геймърски слушалки, 40 мм драйвери, микрофон, интелигентно регулиране на силата на звука |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2 х 3,5mm |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
JBL JR310 Red
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sony MDR-ZX310AP бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310AP червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310AP сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Apple EarPods с Lightning конектор
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. -
JBL Junior 320, Purple
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Acer Go AHR162
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Acer
Серия Scylla
|
|
Redragon Scylla H901 черни | 19€ |
