Характеристики
| Серия | Pandora |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | RGB LED подсветка,7.1-канална виртуализация на звука,Бутони за контрол на звука, вкл./изключване на микрофона, регулиране на подсветката |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Tellur Voice 420
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Tellur Voice 520N
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
HyperX Cloud Stinger 2 Core, PC
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 53€ (-26%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Poly Blackwire C3220 USB-C
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 43€ (-18%)35 €
68.45 лв. -
Marvo HG9070W Monka Echo RS
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
Razer BlackShark V2 X
- Over-ear
- Кабелна връзка
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Genesis Toron 531, White
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 55€ (-54%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Redragon Epius H360-BK
- On-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Redragon
Серия Pandora
|
|
Redragon Pandora 2 H350RGB-1-BK | 39€ |
