Характеристики
| Серия | Cronus |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | RGB осветление по външната част |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2x TRS жак (адаптер 2x 3,5 mm TRS жак към 1 3,5 mm TRRS жак) / USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows / MAC / PlayStation / Xbox / Nintendo Switch / мобилни устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Cronus
|
|
Redragon Cronus H211-RGB | 14€ |
