Характеристики
| Серия | Barracuda X (2022) |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Пълно покритие на ушите с плат и плюшена кожа за звукова изолация и комфорт, Увеличаване и намаляване на силата на звука, Превключвател за включване/изключване на заглушаването на микрофона, Razer SmartSwitch бутон, |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | Bluetooth, донгъл USB тип C/ С кабел: 3,5 мм аналогов |
| Живот на батерията | До 50 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PlayStation, Nintendo Switch, Android устройства с USB-C Audio. |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Corsair VOID WIRELESS v2 Gaming ...
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 120 €
234.70 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
SteelSeries Arctis Nova 5, White
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G522 Gaming Headset, Black
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 169€ (-17%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G522 Gaming Headset, White
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 169€ (-17%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Razer BlackShark V2 Pro (2023) -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Razer
Серия Barracuda X (2022)
|
|
Razer Barracuda X (2022) - Mercury | 122€ |
Razer Barracuda X (2022) - Quartz Pink | 97€ | |
Razer Barracuda X (2022) - Black | 112€ |
