Характеристики
| Серия | TAA1105 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 16 |
| Драйвъри | 15 мм |
| Допълнителни функции | Чист звук с мощни баси, микрофон, лесно управление на музика и обаждания, устойчиви на пот и оценени по IPX2 |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Да |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия TAA1105
|
|
Philips TAA1105WT | 15€ |
