Характеристики
| Серия | Pulz 80 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Multi-Functional In-Line Control Static RGB Backlight Detachable Microphone Multi-Platform Compatibility Comfort-Focused Design |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм/ USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PS4, PS5, Xbox One, компютър, Android, macOS и iOS. |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Pulz 80
|
|
Marvo Pulz 80 | 17€ |
