Характеристики
| Серия | G325 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20~20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 32 мм |
| Допълнителни функции | 24-битов звук с подобрени ниски честоти, оборудван с AI-базирана система за намаляване на шума, персонализирайте звука на играта с лесни за употреба аудио настройки или създайте свои собствени чрез софтуера G HUB или мобилното приложение Logitech G |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz~7kHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | до 30 метра * Обхватът на безжичната връзка е измерен в симулирана тестова среда. Обхватът може да варира в зависимост от местните условия на смущения |
| Живот на батерията | 24 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Xbox, PS5, PC, Nintendo Switch / Switch 2 |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия G325
|
|
Logitech G325 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black | 85€ |
Logitech G325 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Lilac | 85€ | |
Logitech G325 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, White | 85€ |
