Характеристики
| Серия | Legion H600 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Дължина на кабел | 3,5 мм кабел 1,2 м, USB кабел за зареждане 1 м |
| Интерфейс | 2,4 GHz безжична връзка чрез nano-USB, кабелна връзка чрез 3,5 мм аудио жак |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | 20 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Razer BlackShark V2 X, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Lenovo Wireless VoIP Headset (Te...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Logitech Zone 300, Rose
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Midnight Black
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Off-white
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
HyperX Cloud Stinger 2, Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 128€ (-32%)87 €
170.16 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Razer BlackShark V2 X USB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Razer Kraken V3 X USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Razer
Серия Legion H600
|
|
Lenovo Legion H600 Wireless Gaming Headset | 76€ |
