Характеристики
| Серия | Jbuddies |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Детски ограничител на силата на звука при 85db, Лентата за глава от неръждаема стомана с плюшена възглавничка от мемори пяна, Възглавнички за уши от пяна Cloud Foam™, подходящи за възрасти 6+, Универсален микрофон с контрол на звука |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX310 сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAA1105WT
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110AP
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB Jbuddies Studio Kids Headph...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 18 €
35.21 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Sony MDR-ZX110AP, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия Jbuddies
|
|
JLAB Jbuddies Studio Kids Headphones - Graphite/Blue | 18€ |
JLAB Jbuddies Studio Kids Headphones - Graphite/Violet | 18€ | |
JLAB JBuddies Studio Kids Wireless - Graphite / Blue | 28€ |
