Характеристики
| Серия | Tune 680NC |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 32 мм |
| Допълнителни функции | Звук с висока разделителна способност JBL Pure Bass Sound Plus, пространствен звук, адаптивно шумопотискане с функция Smart Ambient, 2 микрофона за кристално чисти разговори с технология за насочване на лъча, многоточкова връзка с Bluetooth® 6.0, леки, удобни и сгъваеми, персонализирайте звука си с приложението JBL Headphones, Fast Pair от Google + Swift Pair от Microsoft |
| Интерфейс | Bluetooth , 1 брой кабел USB Type-C към аналогов 3,5 мм |
| Живот на батерията | Време за възпроизвеждане на музика с включен Bluetooth и изключено ANC: до 76 часа, Време за възпроизвеждане на музика с включен Bluetooth и включено ANC: до 50 часа, Време за разговори с изключено ANC: до 45 часа, Време за разговори с включено ANC: до 38 часа |
| Време за зареждане | 2 часа от празна батерия |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | iOS и Android устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Tune 680NC
|
|
JBL TUNE 680NC, White | 93€ |
JBL TUNE 680NC, Black | 93€ | |
JBL TUNE 680NC, Blue | 93€ |
