Характеристики
| Серия | Tune 520C USB-C |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 10 Hz - 40 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 32 мм |
| Допълнителни функции | Аудио с висока разделителна способност, JBL Pure Bass Sound, широка съвместимост, дистанционно управление с 3 бутона и вграден микрофон, предварително зададени настройки на еквалайзера, удобна конструкция и сгъваем дизайн, плосък кабел, който не се заплита |
| Дължина на кабел | 120 см |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Компютър, мобилно устройство или геймърско устройство |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Tune 520C USB-C
|
|
JBL Tune 520C USB-C, Black | 35€ |
JBL Tune 520C USB-C, Blue | 35€ | |
JBL Tune 520C USB-C, White | 35€ |
