Характеристики
| Серия | Quantum 360 Wireless |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Зелени |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | Buletooth /2.4GHz Wireless |
| Живот на батерията | 26 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | iOS /Android |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Lenovo Wireless VoIP Headset (Te...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Logitech Zone 300, Rose
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Midnight Black
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Off-white
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
HyperX Cloud Stinger 2, Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 128€ (-32%)87 €
170.16 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Razer BlackShark V2 X USB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Razer Kraken V3 X USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Logitech Zone Vibe 100, white
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
Серия Quantum 360 Wireless
|
|
JBL Quantum 360 Wireless, Teal | 97€ |
