Характеристики
| Серия | Evolve 10 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20Hz - 20000Hz |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | PeakStop™, Електретно-кондензаторен (ECM) еднопосочен микрофон, Контрол на повикванията |
| Честотен обхват на микрофона | 150Hz - 6500Hz |
| Дължина на кабел | 1.9 метра |
| Интерфейс | USB-A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Jabra+, Direct and Xpress not supported |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H150 Coconut
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 213, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, White
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Radon 610
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-28%)35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия Evolve 10
|
|
JABRA Evolve 10 | 32€ |
