Характеристики
| Серия | Evolve2 50 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20000Hz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Активно шумопотискане, Калъф за слушалките, Възможност за свързване с до осем устройства ,Active Noise Canceling технология |
| Честотен обхват на микрофона | 20Hz - 10000Hz |
| Дължина на кабел | 1.7 метра |
| Интерфейс | Bluetooth, USB-A, USB-C |
| Обхват на безжичната връзка | 30 метра |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Logitech Zone Vibe 100, rose
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech G PRO X Gaming Headset,...
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Razer BlackShark V2 Pro (2023) -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Plantronics EncorePro HW510
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Plantronics -
ASUS ROG Theta Electret
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия Evolve2 50
|
|
Jabra Evolve2 50, USB C/A, MS Stereo | 158€ |
