Характеристики
| Серия | Evolve2 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20.000Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Отговаря на изискванията на Microsoft Teams Open Office, |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz-8.000Hz |
| Интерфейс | USB-A/USB-C Bluetooth адаптер, Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | 30 метра |
| Живот на батерията | Време за слушане на музика До 37 часа ;Време за разговори До 35 часа (при изключена подсветка)/До 24 часа (при включена подсветка) |
| Време за зареждане | До 90 мин. |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Microsoft Teams |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Logitech G PRO X LIGHTSPEED Wire...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
JABRA EVOLVE2 55, Link380c MS St...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Philips TAST702BK
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Audio-Technica ATH-M50x StreamSe...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Ste...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Ste...
- шумоизолация и безжична свързаност
- 3 цифрови MEMS микрофона
- до 37 часа живот на батерията
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380a ...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wi...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
Серия Evolve2
|
|
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Mono Black | 199€ |
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Stereo Black | 209€ | |
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Stereo Black | 219€ |
