Характеристики
| Серия | Cloud III S |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz to 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 64 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Сила на звука, мултифункционален бутон, изключване на микрофона / мониторинг на микрофона, мемори пяна (материал за тапицерия); Висококачествена изкуствена кожа (материал за повърхност), |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz to 10 kHz |
| Дължина на кабел | 0,5 метра |
| Интерфейс | 2.4GHz Wireless USB |
| Обхват на безжичната връзка | До 20 метра |
| Живот на батерията | До 120 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC; Mac; PS5; Мобилни устройства; Switch. Съвместимост на софтуера: NGENUITY |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия Cloud III S
|
|
HyperX Cloud III S Wireless, Black | 158€ |
HyperX Cloud III S Wireless, Black-Red | 159€ |
