Повече камери за по-малко изкривяване
Вземете "Alpha", БЪДЕТЕ "Alpha".
HyperX Cloud Alpha Pro гейминг слушалки
Новаторският дизайн на HyperX™ Cloud Alpha с двукамерни драйвери ще придаде на звука ви по-голяма отчетливост и яснота, като намали изкривяването. Двойните камери отделят басите от средните и високите честоти, като позволяват оптимална настройка за по-чист и гладък звук. Слушалките Cloud Alpha надграждат основата на подписания от HyperX отличен с награди комфорт с първокласна червена мемори пяна, разширена лента за глава и по-мека, по-гъвкава изкуствена кожа. Алуминиевата рамка е изработена за дълготрайна издръжливост, а по желание на играчите Cloud Alpha разполага и със здрав, свалящ се оплетен кабел. Сваляемият микрофон с шумопотискане е сертифициран от Discord и TeamSpeak™, което гарантира, че ще имате чудесна комуникация в екипа. Съвместима е с множество платформи с вградени аудиоконтроли, така че сериозните геймъри на PC, PS4™, Xbox One™ и други платформи с 3,5 мм порт ще се възползват от смелия звук на еволюцията на Cloud Alpha.
Характеристики
- Двойнокамерни драйвери HyperX за повече отчетливост и по-малко изкривявания
- Отличен с награди HyperX комфорт
- Издръжлива алуминиева рамка с разширяваща се лента за глава
- Свалящ се оплетен кабел с удобно вградено управление на звука
- Сваляем микрофон с шумопотискане
- Сертифицирани Discord и TeamSpeak™
- Многоплатформена съвместимост
Основни характеристики
Повече камери за по-малко изкривяване
С една камера за ниските честоти и отделна за средните и високите, HyperX Cloud Alpha осигурява по-голямо разграничение между звуците и свежда до минимум изкривяването.
Характерен за HyperX комфорт и издръжливост
Големите наушници на Cloud Alpha са подплатени с по-мека и гъвкава изкуствена кожа, а здравата алуминиева рамка е разширена, за да поеме по-големи размери на главата.
Разглобяем оплетен кабел с вграден контрол на звука
Регулирайте силата на звука и изключвайте микрофона с удобните бутони за звука вградени в кабела. Поставете здраво жак-а, за да осигурите пълна свързаност.
Подвижен микрофон с шумопотискане
Осигурете си кристално чиста комуникация със сертифицираната за TeamSpeak™ и Discord Cloud Alpha.
Многоплатформена съвместимост
Универсалната слушалка Cloud Alpha е проектирана да работи с PC, PS4™, Xbox One™ и други платформи с 3,5-милиметров порт.
HyperX Cloud Alpha: Задълбочен поглед
The Dual Chamber Advantage
Научете защо две камери са по-добри от една!
Convenience and Compatibility
Универсалният Cloud Alpha е готов за всякакви аудиозаписи, навсякъде.
Чудесни за работа от вкъщи и онлайн обучение
Удобните слушалки са също толкова важни за дистанционна работа и онлайн уроци, колкото и за игри с приятели. Наслаждавайте се на ясна комуникация с приятелите и колегите си по време на разговори в Zoom, лекции в клас и чатове в Discord.
Характеристики
| Серия | Cloud Alpha |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Червени |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 13 Hz – 27 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 65 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Гейминг слушалки, сваляем кабел на слушалките, сваляем микрофон, удължителен кабел за компютър, ръководство за бърз старт, Вградени аудио контроли |
| Дължина на кабел | 1,3 м свалящ се кабел на слушалките, 2 м удължителен кабел за компютър |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™, Xbox One™, Nintendo Switch™, мобилни устройства |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
HyperX Cloud Stinger 2, PC
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 99€ (-27%)72 €
140.82 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 69€ (-5%)65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 69€ (-5%)65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Razer BlackShark V2 X, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Jabra EVOLVE 20 MS Duo Special E...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
HyperX Cloud III, в черно-червено
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
HyperX Cloud III, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка HyperX
Серия Cloud Alpha
|
|
HyperX Cloud Alpha Black-Red | 79€ |
HyperX Cloud Alpha Wireless, Black-Red | 179€ |
