Характеристики
| Серия | Poly EncorePro 720 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 80 Hz до 20 kHz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Тип микрофон: шумопотискащ, ротация на микрофонната стойка 290°, технология за акустична защита SoundGuard, съвместим с компютри чрез QD (Quick-Disconnect) |
| Честотен обхват на микрофона | от 100 Hz до 6,8 kHz |
| Дължина на кабел | 890 мм |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows 11; Windows 10; macOS, Съвместим с персонални компютри чрез QD (Quick-Disconnect) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Poly EncorePro 720
|
|
HP Poly EncorePro 720 + Carry Case | 134€ |
