Характеристики
| Серия | Poly EncorePro 525 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz до 20 kHz |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | Технология за акустична защита SoundGuard Digital , Noise cancelling, Въртене на рамото на микрофона 290° |
| Честотен обхват на микрофона | от 35 Hz до 21 kHz |
| Дължина на кабел | 2085 мм |
| Интерфейс | USB-A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Пяна |
| Поддръжка на операционна система | Windows 11; Windows 10; macOS, Съвместим с персонални компютри чрез USB кабел тип A или USB адаптер тип A/C® |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Poly EncorePro 525
|
|
HP Poly EncorePro 525 сертифицирани за Microsoft Teams USB-A стерео слушалки (783R2AA) | 59€ |
