Характеристики
| Серия | Sundara Closed |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 6Hz-50kHz |
| Импеданс (ОМ) | 20 |
| Допълнителни функции | Сливането на технологията и природата с прецизната изработка от буково дърво на слушалките Sundara Closed, предоставя уникална естетическа привлекателност, както и функционалност. Изолирането на външния шум, позволява на Planar Magnetic технологията на слушалките да предостави бас, който е колкото мощен, толкова и естествен., Кабел с 3,5 мм жак и преходник към 6,3 мм жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Sundara Closed
|
|
HIFIMAN Sundara Closed | 499€ |
