Характеристики
| Серия | Sundara |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сребристи |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 6 Hz - 75 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Допълнителни функции | Алуминиева конструкция, Регулируема лента за главата, Ултратънка диафрагма за безупречен звук, Възможност за свързване с кабел |
| Дължина на кабел | 3 метра |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Висок клас (High-End) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Technics EAH-AZ80 - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Sennheiser HD 550
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 291 €
569.15 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Audio-Technica ATH-AD900X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 301 €
588.71 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Audio-Technica ATH-TWX9
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 319 €
623.91 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Beats Powerbeats Pro 2, Hyper Pu...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Powerbeats Pro 2, Electric...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Sennheiser HD 650
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 500 €
977.92 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия Sundara
|
|
HIFIMAN Sundara Open - сребристи | 321€ |
